Laur Ciepłownictwa - 2023

W dniach od 10 do 13 września 2023 roku w Międzyzdrojach odbyło się zorganizowane przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie XXVII Forum Ciepłowników Polskich.

Jak co roku podczas tego wydarzenia jest przyznawana przez Izbę Gospodarczą Ciepłownictwo Polskie Nagroda – Laur Ciepłownictwa. Stanowi ona wyróżnienie dla podmiotów gospodarczych i instytucji za wkład w rozwój sektora ciepłowniczego.

Laur przyznawany jest wiodącym przedsiębiorstwom ciepłowniczym w zależności od wielkości sprzedaży ciepła w roku ubiegłym w trzech kategoriach: sprzedaż ciepła poniżej 200 000 GJ, sprzedaż ciepła od 200 001 do 1 000 000 GJ oraz sprzedaż ciepła powyżej 1 000 001 GJ. Nasza Spółka w związku ze sprzedażą ciepła w zeszłym roku w wielkości 533 000 GJ znalazła się w drugiej kategorii.

Milo na poinformować, iż podczas tegorocznej Gali wręczenia Laurów, która odbyła się 11 września 2023 roku w trakcie Sesji Inauguracyjnej Forum Ciepłowników w Międzyzdrojach Spółka Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Geotermia Podhalańska S. A. znalazła się w gronie trzech firm nominowanych do otrzymania głównej nagrody. Nominowani również zostały Spółki PEC Sp. z o. o. w Gnieźnie oraz Spółka PEC Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim. Laur otrzymała Spółka PEC Sp. z o. o. w Mińsku Mazowieckim.

Informacja UE